Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Vetingu/ Shtyhet Asambleja e Unionit të Prokurorëve

Nga Media 0

 

Është vendosur të mblidhet më 12 nëntor Asambleja e Unionit të Prokurorëve e parashikuar për tu mbajtur me 5 nëntor.

Unioni do të vendosë për qëndrimin që do të mbajnë në lidhje me ligjin e rivlerësimit të gjyqtarëve dhe prokurorëve që ka përfunduar në komisionin e Venecias.

Në këtë mbledhje prokurorët do të vendosin edhe nëse do t’i drejtohen apo jo gjykatës Kushtetuese si palë e interesuar në proces.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej