Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Veshjet me rombe janë tendenca më e fundit për femrat këtë sezon

Nga Rexhina Biba 0

Ekspertët e modës kanë sugjeruar se këtë sezon rombet duhet të jenë pjesë e veshjeve tuaja.

Nuk ka rëndësi nëse është bluze, shallë, apo pantallona. Për më tepër shikoni disa prej fotove:

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej