Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Veshi rrobat dhe s’ia ktheu”, Nicki Minaj paditet nga stilisti

Nga Klodiana 0

Nicki Minaj është hedhur në gjyq nga stilisti francez Maher Jridi, i cili e akuzon atë se ka përdorur rrobat e krijuara nga ai dhe nuk ia ka kthyer më mbrapsht.

Ai i ka kërkuar asaj një dëmshpërblim prej 13.000 dollarësh për të gjitha rrobat e marra me qira, të cilat ajo nuk i ka kthyer e me siguri i ka humbur.

Stilisti është shprehur se gjendet i rënduar psikologjikisht. Sipas tij, ajo jo vetëm që nuk ka ndërmend t’i kthejë ato por nuk pranon as të flasë me ish-stilistin e saj. Marher ka shtuar se Minaj gjithashtu i detyrohet 73.000 dollarë për punën e tij të cilat ajo nuk i ka shlyer në kohë.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej