Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Venecia rrëzon Partinë Demokratike, i jep “OK” ligjit të vetting-ut

Nga Rexhina Biba 0

Pas shqyrtimit të ligjit të Vettingut, i cili u pezullua nga Gjykata Kushtetuese, Komisioni i Venecias ka arritur në përfundimin se çdo element i ligjit është në rregull.

Përgjigja e Komisionit të Venecias ka mbërritur në Gjykatën Kushtetuese, raporton News24. (Vijon)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej