Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vendlindja krenare për Shaqirin, falenderimi i veçantë i Xherdanit

Nga Media 0

Shqiponja e Xherdan Shaqirit krenoi të gjithë shqiptarët, por në fshatin e tij të lindjes gëzimi ka qenë më i madh se kudo. Xherdan Shaqiri ka falenderuar fshatin e tij të lindjes për përkrahjen dhe dashurinë që kanë treguar ndaj tij. Ai ka postuar një foto nga fshati ku ai ka lindur ku në një banderolë shkruhej “Krenari e Kombit. Zhegra krenare me ty”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej