Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Vendimi/ PD do të paguaj 2 nga 7 gjobat e vendosura nga Bashkia e Tiranës për protestën e 8 dhjetorit

Nga Skenderi 0

Gjykata  Administrative  vendosi  që PD  të paguajë 20 mijë lekë gjobë për protestën e 8 dhjetorit.

Gjykakata ka shfuqizuar pesë nga shatë gjobat e vendosura  për opozitën  nga bashkia e Tiranës për protestën e 8 dhjetorit 2015.

Bashkia e Tiranës paraqiti padi ndaj protestueve të  PD, për prishje të pronës publike.

Llogaritja e dëmeve sipas Bashkisë kapte shifrën e 163.729.000 lekëve.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej