Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Vëllai i Princeshë Elias nxehet keq me grekët: Ma hodhën pasaportën si letër higjenike, bukshkalë të pafytyrë

Nga Media 0

Aktori Amos Muji Zaharia përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka denoncuar sjelljen absurde të autoriteteve greke në kufi karshi tij.

I indinjuar nga eksperienca negative, vëllai i Princeshë Elias tregon sesi ia kanë hedhur pasaportën pas kontrollit ndërsa fajëson shtetin shqiptar që lejon që kjo të ndodhë.

“Sapo kalova kufirin e këtyre “europianëve” grek. Ma morën pasaportën dhe ma hodhën si të ishte letër e përdorur higjenike. Hajde shpenzo para te këta bukshkalë të pafytyrë. Rrofshim ne për shtetin që kemi dhe bravo i qoftë këtij populli grek që i lakmojnë veç prapanicën njëri-tjetrit. Ptu”, ka shkruar Amosi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej