Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Velipojë- Aksident, humb jetën një 50 vjeçar

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë të premten në aksin Shkodër-Velipojë.

Nga hetimmet paraprake të policisë mesohet se viktima është drejtuesi i mjetit, 50-vjeçari Pashk Çuku.

Policia bën me dije se shaku i aksidentit mësohet të ketë qenë humbja e kontrrolit nga drejtuesi i mejtit dhe si pasojë mjeti ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej