Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Veliaj largohet nga Komisioni i Medias, mbledhjen e braktisin Kumbaro dhe deputetët e mazhorancës

Nga Media 1

Opozita ka ndërprerë mbledhjen e Komisionit të Medias duke i kërkuar gardës të nxjerrë jashtë kryebashkiakun Veliaj. Oficerët e gardës nuk e kanë ekzekutuar këtë urdhër duke pasur edhe konfrontim fizik me demokratët, Pas disa minutave kaos Veliaj u largua nga mbledhja, ndërsa pas tij kanë braktisur komisionin edhe minisrja Kumbaro dhe deputetët e mazhorancës.

Loading...

Komente (1)

  1. Zgerdhihet mashtruesi dhe hajduti, kamikazi Edi Rames..

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej