Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Vau i Dejës/ Basha: Rama përgjegjës për situatën e rëndë ekonomike

Nga Rexhina Biba 0

 

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë një takimi me drejtues të strukturave të Partisë Demokratike në Vaun e Dejës, u ndal në situatën e rëndë ekonomike që po kalon vendi.

Basha bëri përgjegjës kryeministrin, pasi sipas tijë Rama nuk ka mbajtur asnjë premtim dhe se krimi e korrupsioni janë shtuar.

Gjithashtu Kreu i PD-së shtoi  se Edi Rama është tradhtari më i madh i shqiptarëve, të cilëve iu mori votën duke premtuar punësim, shëndetësi falas, ulje taksash dhe bëri të kundërtën duke detyruar mijëra shqiptarë të emigrojnë dhe duke i skallëvuar qindra të tjerë në parcelat e hashashit

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej