Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Vallja e Tropojës në versionin kinez/ Ja si kërcehet në Tajvan vallja e famshme shqiptare (Video)

Nga Media 0

Ka mbërritur deri në Kinë vallja e Tropojës

Në një sallë në Taiwan të Kinës, të mbushur plot nga një grup prej dhjetëra kinezësh është interpretuar dhe kënduar me entuziasëm “Vallja e Tropojës”.

Janë emocionuese pamjet ku të gjithë kinezët ndjekin me përpikmëri lëvizjet e instruktorit i cili i udhëzon ata nga qendra e sallës.

Valle shqiptare në Tajvan të Kinës.

Posted by Radio Ejani on Monday, February 13, 2017

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej