Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët kur i lë treni, kurrë nuk thonë u vonuam, por na iku".
                                                                                        -Faik Konica

Vajza turpëron presidentin në OKB, bën selfie gjatë fjalimit të tij (film)

Nga Klodiana 0

Vajza e presidentit të Azerbajxhanit është filmuar duke bërë selfie gjatë fjalimit të babait të saj në OKB për genocidin.

Presidenti Ilham Aliyev po mbante një fjalim të madh përpara liderave botërorë në New York rreth luftës së përgjakshme Nagorno-Karabakh të vitit 1992.

Por vajza e tij 33-vjeçare, Lejla Aliyeva, e cila ishte ulur në audiencë pranë nënën së saj, dukej shumë e shqetësuar ndërsa nuk po arrinte të bënte një foto të mirë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej