Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Vajza e vokalistit të “Elita 5” mahnit “The voice of Turkey”

Nga Klodiana 0

elita-zyberi-655x356

Elita Ziberi, vajza e vokalistit të grupit të njohur “Elita 5” ka marrë pjesë në spektaklin e muzikës “The voice of Turkey”.

Me këngën “Get Lucky” ajo ka mahnitur jurinë duke i bërë të kthehen të gjith për të.

Elita Ziberi ka kënduar gjithashtu edhe një fragment të shkurtër të këngës shqiptare ‘Hapi sytë e zezë’, pasi juria i kërkoi të këndonte në shqip.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>