Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Urrejtja e Mourinhos ndaj Arsene Wenger

Nga Klodiana 0

Jose Mourinho nuk ka patur asnjëherë simpati për trajnierin e Arsenalit, Arsene Ëenger,

Të paktën kështu është shprehur njeriu më i afërt me Hoze Mourinhon gazetari Rob Beasley i cili  në librin e tij “Up Close and Personal” do të zbulojë  disa fraza shokuese të portugezit.

“Nëse do ta takoj ndonjëherë jashtë fushës së futbollit, do t’i thyej turinjtë”, shkruhet në librin, disa prej citateve të të cilit i ka zbuluar “Daily Mail.

2428537-main_image e64478e8110d7e4eb928b13808b4e913 wenger-mourinho2-1

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej