Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Urime 35-vjetorin Saimir Pirgu!

Nga Ejona 0

Në një status në faqen e tij zyrtare në Facebook tenori shqiptar i njohur ndërkombëtarisht Saimir Pirgu ka falenderuar të gjithë për urimet që i kishin dërguar. Pirgu e nis urimin në shqip “Faleminderit të gjithëve. Urimet tuaja e bënë edhe më të veçantë këtë 35-vjetor”.

Statusi: “Faleminderit të gjithëve. Urimet tuaja e bënë edhe më të veçantë këtë 35-vjetor😀😀👋🏻

Thank you all. Your wishes have made this day even more special😀

Grazie a tutti . I vostri auguri hanno reso ancora più speciale questo giorno😀

Grazie -Thank You – Faleminderit -Danke – Gracias”

pirgu

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej