Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Ura e Dajlanit, Durrës/ Grabitet kasaforta e një karburanti

Nga Rexhina Biba 0

Një karburant në Durrës është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Rreth orës 02:00 disa persona të paidentifikuar kanë hyrë nga pjesa e pasme e godinës duke thyer xhamat e karburantit, që ndodhet pranë Urës së Dajlanit.

Nga burimet policore mësohet se është grabitur kasaforta e këtij subjekti, ndërkohë që shuma e parave të grabitura nuk dihet ende.

Grabitja është konstatuar nga punonjësit e karburantit dhe menjëherë pas lajmërimit të policisë, në vendngjarje kanë shkuar uniformat blu që po punojnë për zbardhjen e kësaj ngjarjeje si dhe identifikimin e autorëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej