Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Ups, Nicole Kidman puth në buzë kolegun në vend të të shoqit (film)

Nga Media 0

Nicole Kidman i ka habitur të gjithë gjatë mbrëmjes së çmimeve “Emmy”.

E shoqëruar gjatë gjithë mbrëmjes nga bashkëshorti i saj, Keith Urban, për një moment puthjen ia ka dhuruar dikujt tjetër.

Ylli australian, ngatërroi të shoqin me partnerin e saj në filmin “Big Little Lies”.

Pasi ai fitoi çmimin Emmy, aktorja i dha një puthje në buzë, ndërsa bashkëshorti i saj e shihte nga pas dhe e duartrokiste.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej