Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Unë jam Tom Kuka (film)

Nga 27-shi 0

Pas dy vjetësh i fshehur me emrin Tom Kuka, autori i romaneve “Hide mbi kalldrëm” dhe së fundmi “Gurët e vetmisë” ka vendosur të shfaqet me emrin e tij të vërtetë.

Enkel Demi vendos të thyej heshtjen, sepse tashmë shumë e kanë kuptuar se cili fshihet pas këtij pseudonimi. Mbajtja e fshehur e kësaj gjëje sipas tij, tani mund të duket egocentrizëm i tepruar. Emri i shkrimtarisë mund të mbetet sërish i tillë, Tom Kuka, por fshehja pas tij ka përfunduar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej