Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Unë e dua Çamërinë” – rock dhe iso (film)

Nga 27-shi 0

“Unë e dua Çamërinë”, një kombinim i rrallë i polifonisë së Epirit me rritmet e rock n’ roll-it me zërat e rrallë të Myfarete Lazes, Aleksandër Gjokës dhe Shaban Zenelit, si një kryevepër e Sokol Marsit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej