Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Ulen temperaturat nën zero, rreshje bore dhe në jug të vendit

Nga Ejona 0

Temperaturat e ulëta nën zero në jug të vendit kanë shkaktuar rreshje dëbore që prej dy ditësh.

Nga rreshjet është zbardhur Qafa e Llogarasë në Vlorë.

Policia rrugore u bën thirrje drejtuesve te mjeteve te përdorin zinxhirë, ndërsa theksojnë se aksi, i cili të çon në jug të vendit është i qarkullueshëm.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej