Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

UEFA dënon PSG-në? Reali gati “bombën” 300 milionë euro për Nejmarin

Nga Klodiana 0

Jemi duke numëruar mbrapsht ditët e merkatos dhe mund të kemi një bombë të vërtetë që vjen nga Spanja. Sipas “Daily Sport” bëhet fjalë për një rikthim të Nejmarit në Spanjë, por kësaj radhe te skuadra e Realit të Madridit.

Presidenti Perez është duke pritur vetëm një vendim të UEFA-s për të detyruar PSG-në që të bëjë largime deri në vlerën 300 milionë euro, për shkaka të shkeljes së rregullave të “Fair Play Financiar”.

Kështu Perez po qëndron vigjilent për të lëshuar bombën e merkatos, plot 300 milionë euro për të marrë brazilianin Nejmar i cili shikohet si një zëvendësues i Kristiano Ronaldos.

dfhgffhf

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej