Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

U plagos gjatë punës, ndërron jetë 40-vjeçari shqiptar në Itali

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 40-vjeçar nuk ka mundur që ti mbijetojë plagëve të marra pas një aksidenti që pësoi në punë disa ditë më parë.

Emigranti shqiptar në Itali ka ndërruar jetë në spital, ku ishte shtruar pas incidentit.

Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane, shqiptari ishte i martuar dhe me dy fëmijë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej