Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

U përplas nga kamionçina, humb jetën 65-vjeçari në Elbasan

Nga Klodiana 0

Një aksident me pasoja fatale ka ndodhur para pak çastesh në Elbasan. Një kamionçinë ka përplasur një kalimtar i cili pavarësisht ndihmës nuk arriti të mbijetonte duke humbur jetën në spital.

Aksidenti ka ndodhur në zonën e Menglës dhe viktima që humbi jetën është 65-vjeçari me inicialet Z.N, banues në Elbasan.

Policia ka bërë të mundur shoqërimin në komisiariat të drejtuesit të mjetit, 54-vjeçarit Shefqet Rama.

http://www.balkanweb.com/site/u-perplas-nga-kamioncina-humb-jeten-65-vjecari-ne-elbasan/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej