Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

U përjashtua nga Kuvendi, Noka: Po i bëhet atentat demokracisë

Nga Klodiana 0

Pas përjashtimit nga seanca, deputeti i PD, Flamur Noka tha jashtë dyerve të Parlamentit se maxhoranca po i bën atentat demokracisë.

Ato që kam pasur komente për t’i bërë i kam bërë. Këtu është atentat ndaj demokracisë”, u shpreh për mediat Flamur Noka teksa linte Kuvendin.

Me rifillimin e seancës në orën 17:00 deputeti demokrat Flamur Noka refuzon të dalë nga Kuvendi, ndërsa Gramoz Ruçi ndërpreu punimet duke njoftuar shtyrjen e seancës për nesër në orën 08:30.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej