Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

U nisën nga Tetova me biçikleta, dy çiklistët shqiptarë arrijnë në kufirin e Arabisë Saudite (Film)

Nga Media 0

Dy çiklistët shqiptarë nga Tetova, Amir Asllani dhe Senad Idrizi që janë nisur më 23 qershor janë nisur me biçikleta për në Haxh, kanë arritur në kufirin Al Mudawera, Jordan- Saudi.

Ata për momentin janë duke pritur për të kaluar kufirin dhe të hyjnë në shtetin saudian. Prej 23 qershorit, çiklistët kanë përshkruar 2300 kilometra.

#dita30☀️☀️☀️#hajjride2018 #safariday🕋🚵‍♂️

Posted by Hajj Ride on Saturday, July 21, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej