Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

U mblodhën burrat dhe…vranë ariun se u hëngri misrat

Nga Media 0

Një fotografi e një ariu të vrarë në një fshat të Shqipërisë ka revoltuar shumë njerëz në rrjetet sociale.

Burrat mbajne në krahë ariun kokëulur që nuk merr më frymë dhe i garanton ata se nuk do të hajë më nga misrat në arat e tyre.

Reagimet kanë qenë të shumta, ndërsa jo pak prej tyre e cilësojnë si një dobësi dhe forcë ndaj një qënieje që në fund të fundit kërkonte pak ushqim.

Vrasin ariun, se u vodhi misrat. Ndërkohë që rrijnë si m**, kur i vjedh ministri, kur ua prish shtëpitë kryetari i bashkisë apo kur i heq nga puna drejtori”, shkruan një prej tyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej