Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Turpërohet Klaudia Pepa, balërinës i bie peshqiri duke kërcyer (film)

Nga Klodiana 0

Klaudia Pepa është padyshim balerina më e komentuar në media e rrjete sociale jo vetëm për sukseset në karrierë, por edhe për jetën private.

Në videon që ka postuar mëngjesin e sotëm balerina shfaqet në kuzhinë, duke kërcyer e veshur me vetëm një peshqir pas dushit.

Në një moment, padashur Klaudiës i bie peshqiri, por ajo arrin ta menaxhojë situatën menjëherë. Balerina ikën me vrap nga sikleti teksa fsheh trupin duke e mbështjellë me peshqir.

È domenicaaaa 😝 Voi che fate? #italiana

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej