Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Trupa pa shpirt, kokë pa tru, vetëm rroba!

Nga Media 0

Nga Artan Fuga

Trupa pa shpirt.
Supe pa kokë.
Kokë pa tru.
Tru pa neurone.
Vetëm rroba!

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej