Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Trump nuk di fjalët e himnit kombëtar (Film)

Nga Media 0

Donald Trump nuk di fjalët e himnit kombëtar të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
Presidenti amerikan, me dorën të në kraharor këndoi disa fragmente të himnit gjatë një ndeshjeje futbolli në Atlanta, ndërsa kritikët duke parë lëvizjen e buzëve të tij thanë se shefi i Shtëpisë së Bardhë harroi fjalët.

Një gjë është e sigurtë, sipas BBC-së: himnin të plotë, Trump nuk e këndoi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej