Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Triumfuan në Wimbledon, Kerber-Djokovic argëtohen duke vallëzuar

Nga Klodiana 0

Fundjava e kaluar ishte e gjitha për Novak Djokovic dhe Angelique Kerber.

Tenisti serb dhe tenistja gjermane triumfuan në turneun më të vjetër dhe më prestigjioz, Wimbledon duke mundur respektivisht në finalet e tyre Kevin Anderson e Serena Williams.

Pas përfundimit të turneut, dy kampionët respektuan traditën e këtij kompeticioni gjatë ceremonisë së mbylljes së tij, duke vallëzuar bashkë.

Çifti Kerber-Djokivic nuk zhgënjyen aspak teksa argëtuan të pranishmit me vallëzimin e tyre nën notat e këngës “Be Mine”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej