Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tritoli në shtëpinë e Xhisielës/ Të arrestohet Ylli Manjani, opozita dhe gazetarët!

Nga 27-shi 0

Ditën, kur Rama do të zbulojë grupin armiqësor “Babale”, opozita ka hedhur dinamit në shtëpinë e Xhisielës. Plani orurzi i opozitës destruktive është bërë i njohur nga një armik i deklaruar si Ylli Manjani. Ai në rrjetin social facebook ka shkruar:

“Edhe tritolin në banesën e gjyshit të Xhisielës e vuri Opozita, apo jo?!

Prokuroria e Krimeve të Lehta do të akuzojë opozitën…”

Si dhe duket qartë në këtë mesazh kemi të bëjmë me një grup të mirëstrukturuar të opozitës, zëdhënës i të cilit është Ylli Manjani. Prokuroria duhet të nisë arrestimet fillimisht me ish-ministrin e Drejtësisë, më pas me drejtues të tjerë të opozitës që gjoja “denoncuan” rastin “Xhisiela”. Mbetet për t’u parë roli i gazetarëve që folën për përdhunim dhe përdhunues si Blendi Fevziu, Eni Vasili, Andi Bushati, Armand Shkullaku, Rudina Xhunga, Anila Hoxha, Klodiana Lala, Mentor Kikia, Nikollë Lesi, Enkel Demi, Andi Bejtja e plot të tjerë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej