Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët tregojnë çka s'duhet, e fshehin atë çka e di e tërë bota."

- At Gjergj Fishta   

Tring zilja, tring zilja, zilja tringëllon…

Nga 27.al 0

Deputetet e PD, Sali Berisha, Arben Ristani, Jorida Tabaku dhe Edi Paloka, gjate nje seance parlamentare, ku u debatua ne lidhje me projekt buxhetin e vitit te ardhshem./r/n/r/nDP lawmakers Sali Berisha, Arben Ristani, Jorida Tabaku and Edi Paloka, during a parliamentary session, which was debated for the next year's draft budget.

Nuk kanë munguar as sot në Kuvend përplasjet ideologjike, të platformave të ndryshme të vendit. Edhe kjo e enjte ka qenë një tjetër ditë parlamentare që solli më shumë progres, prosperitet dhe begati për Kombin, falë këtyre burrave të shtetit që e bënë natën ditë dhe e kanë çuar vendin në udhën pa kthim të zhvillimit.

Hajde gjeje ku fle lepuri...
Hajde gjeje ku fle lepuri
Gazeta "Tomorri" me lajme të reja...
Gazeta “Tomorri” me lajme të reja
Sex, drugs and rock n’ roll…
Sex, drugs and rock n’ roll
Mishi tretet, kocka mbetet...
Mishi tretet, kocka mbetet
Kush bën poza më të bukura? 1,2,3…
Kush bën poza më të bukura? 1,2,3
Nxirre tigrin që ke brenda!
Nxirre tigrin që ke brenda!

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>