Ka than' i moçmi: 

“Nuk ka këshillë më të keqe nga ajo që e shtyn njeriun të mohojë kombin e vet”
                                             -Naum Veqilharxhi

Tring zilja, tring zilja, zilja tringëllon…

Nga 27.al 0

Nuk kanë munguar as sot në Kuvend përplasjet ideologjike, të platformave të ndryshme të vendit. Edhe kjo e enjte ka qenë një tjetër ditë parlamentare që solli më shumë progres, prosperitet dhe begati për Kombin, falë këtyre burrave të shtetit që e bënë natën ditë dhe e kanë çuar vendin në udhën pa kthim të zhvillimit.

Hajde gjeje ku fle lepuri...
Hajde gjeje ku fle lepuri
Gazeta "Tomorri" me lajme të reja...
Gazeta “Tomorri” me lajme të reja
Sex, drugs and rock n’ roll…
Sex, drugs and rock n’ roll
Mishi tretet, kocka mbetet...
Mishi tretet, kocka mbetet
Kush bën poza më të bukura? 1,2,3…
Kush bën poza më të bukura? 1,2,3
Nxirre tigrin që ke brenda!
Nxirre tigrin që ke brenda!
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej