Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tregti mes baltës, tregu i Kuçovës rrezikon shitës e blerës (film)

Nga Media 0

Tregu i Lumasit në Kuçovë është në gjendje skandaloze, mes baltës në dimër dhe pluhurit në verë.

Të gjitha produktet shiten në tokë, pasi tezgat nuk ekzistojnë, ndërsa vet tregtarët thonë se i paguajnë të gjitha taksat, por asnjë investim nuk është bërë për përmirësimin e kushteve në treg.

Ndërkohë, tregtimi i produkteve jashtë të gjitha kushteve higjieniko-sanitare po kthehet në burim sëmundjesh për të gjithë konsumatorët./T.CH

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej