Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Transformohet Penelope Cruz, tashmë si Donatella Versace

Nga Klodiana 0

Penelope Cruz duket totalisht ndryshe teksa është shfaqur me një xhaketë lëkure dhe një paruke bjonde gjatë xhirimeve të filmit të saj më të ri në Miami.

Aktorja 43-vjeçare është fotografuar më këtë “look” të ri për rolin e saj si Donatella Versace në filmin “The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story”.

Cruz është transformuar si stilistja italiane për filmin biografik të Gianni Versace, i cili po xhirohet në vilën ikonë të Versace.

“The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story” është i bazuar në librin e shkrimtarit Maureen Orth të vitit 1999, me titull “Vulgar Favors”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej