Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tragjedi në Greqi/ Dyshonte se e tradhëtonte e shoqja, 27 vjeçari vret të birin 4 vjeçar

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një baba 27 vjeçar ka vrarë djalin e tij 4 vjeçar dhe më pas është vetëvrarë.

Mësohet se vrasja ka ndodhur në Halandri të Greqisë, në kryqëzimin e rrugëve të Tymfristos dhe Messinia.

Dyshohet se shkak është bërë një lidhje martesore që 27 vjeçari dyshonte tek  bashkëshortja e tij, pasi çifti kishte pasur zënka të vazhdueshme.

Autoritetet janë duke zbardhur tabulatet telefonike, për të zbuluar se me kë fliste bashkëshortja e të ndjerit përpara ngjarjes fatale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej