Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Tom Doshi fotografohet në kryeministri, takim privat me Edi Ramën?

Nga Klodiana 0

Pak ditë më parë, deputetin e PSD-së, Tom Doshi, është fotografuar duke dalë nga ndërtesa e Kryeministrisë. Nuk dihet arsyeja pse Doshi mund të ketë shkuar aty.

Mbase në ndonjë takim me Ramën, larg syve të njerëzve, gjë që do të ishte shumë evidente po të bëhej në Parlament ose në ndonjë kafe. Nuk dihet se si mund të jenë sot raportet e Doshit me Ramën, pas problemeve që patën pak vite më parë ku Doshi u largua si pjesë e Grupit të Partisë Socialiste nga vetë Rama.
Më pas, Doshi kandidoi si deputet në Shkodër, nën siglën e Partisë Social-Demokrate të Skënder Gjinushit. Në atë fushatë, në krah të Doshit u shfaq Olsi Rama, si për të krijuar idenë që Rama dhe Doshi janë përsëri bashkë.

Tom Doshi ka qene një prej njerëzve me te afërt te Edi Ramës gjate kohës qe ai drejtonte PS-ne ne opozite, por kryeministri e përjashtoi nga grupi parlamentar pasi Doshi akuzoi Ilir Meten, ne ate kohe Kryetar Kuvendi, per organizimin e nje skenari per te vrare ate dhe Mhill Fufin.

p3 (1)
http://www.panorama.com.al/ekskluzive-tom-doshi-fotografohet-ne-kryeministri-takim-privat-me-edi-ramen/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej