Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tjetër tërmet në Shqipëri, qytetarët dalin në rrugë

Nga Klodiana 0

Lëkundje të forta janë ndjerë pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Sipas raportimeve, dridhjet janë ndjerë në orën 17:10, ndërsa banorët thanë se ishin të forta.

Ata që e kanë ndjerë më shumë janë banorët e pallateve të larta, të cilët të kapur nga paniku kanë dalë në rrugë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej