Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Tjetër incident në Kuvend, Noka nuk lejon Ramën të flasë, përjashtohet deputeti i PD (video)

Nga Skenderi 0

Këto pamje filmike nuk janë transmetuar në televizion.

Një tjëtër icident është shënuar në seancën e sotme parlametare. Deputeti demokrat Flamur Noka nuk ka lejuar Kryeministrin Edi Rama të marrë fjalën, pasi sipas tij fljalën duhej që ta merrte ish-Kryeministri Sali Berisha dhe më pas Rama.

Për këtë arsye deputeti Noka është përjashtuar nga seanca.

Nënkryetarja e Kuvendit Valentina Leskaj ndërpreu sërisht 5 minuta Parlamentin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej