Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tiranë, zjarr në një dyqan pranë Pazarit të Ri

Nga Media 0

Një dyqan është përfshirë nga flakët mesditën e së martës në Tiranë, tek tregu i biçikletave, prapa Pazarit të Ri.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse, të cilat kanë ndërhyrë për të shuar flakët në mënyrë që të mos përhapen në objektet ngjitur.

Pranë objektit të përfshirë nga flakët janë edhe disa dyqane mobilerish, pronarët e së cilës, i kanë nxjerrë jashtë ato në mënyrë që të mos përfshihen nga flakët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej