Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tiranë, vajza e re i jep fund jetës duke pirë fostoksinë

Nga Klodiana 0

Një 21-vjeçare i ka dhënë ,fund jetës duke pirë fostoksinë.

Ngjarja e rëndë ka  ndodhur ditën e sotme, në Tufinë të Tiranës.

E ndiera është identifikuar vetëm me inicialet M.L, 21 vjeçe, e cila u gjet nga familjarët në shtëpi.

Edhe pse u transportua menjëherë për në spital, ajo humbi jetën për shkak të sasisë së konsiderueshme të fostoksinës që kishte konsumuar.

Janë të paqarta shkaqet që çuan në këtë vendim ekstrem të së resë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej