Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Tiranë, rindërtohet ura tek ish-Ekspozita

Nga Rexhina Biba 0

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar disa foto të rindërtimit të një prej urave në kryeqytet.

Në postimin e tij në Facebook, Veliaj tha se për të gjithë ata që mendonin se kishte ardhur koha që ura te ish-Ekspozita të rindërtohej, sot është dita.

Veliaj: Sa prej jush kanë kaluar mbi urën tek ish-Ekspozita e kanë menduar se ka ardhur koha të bëhet e re?
Sot është dita, nisi montimi i urës së re 👏

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej