Ka than' i moçmi: 

"Komunizma është një sëmundje e tmerrshme, si tërbimi i qenve dhe i ujqërve, është kolerë që nuk shkatërron vetëm trupin,por zemrën dhe shpirtin e njeriut."

- Mit'hat Frashëri

Tiranë, përfshihet nga flakët një apartament pas Muzeut

Nga Ejona 0

Një apartament prapa Muzeut Historik Kombëtar është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të shtune

Forcat zjarrëfikëse janë nisur menjëherë për në vendin e ngjarjes për të shuar zjarrin por po hasin vështirësi për shkak të bllokimit të rrugës si pasojë e punimeve që po kryhen në shesh.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>