Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Tiranë, përfshihet në flakë zgarra në Astir, evakuohen banorët

Nga Ejona 0

Mbrëmjen e sotme një zjarr ka rënë në katin e parë të një pallati në zonën e Astirit.

Po bëhet evakuimi i banorëve nga shtëpitë pasi rrezikojnë të asfiksohen nga tymi i cili ka përfshirë të gjithë pallatin.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:15 dhe në vendngjarje kanë shkuar menjëherë 3 forca zjarrëfikëse. Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit ndërkohë po punohet për zbardhjen e tyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej