Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tiranë, Lapraka pa drita nga ora 10:00 deri në 14:00

Nga Media 0

Nga ora 10:00 deri në orën 14:00 në zonën e Laprakës në Tiranë do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

Energjia në zonë do të mungojë si pasojë e dis punimeve që do të kryhen në kabinën e Laprakës.

Njoftimi i OSHEE
Sot nga ora 10:00 -14:00 do te punohet ne kabinen Laprake 10 Fideri A 7 N/ST Rajonal dhe Kabina Laprake 13 Fideri A 7 N/ST Rajonal.
Zona qe mbetet pa energji eshte zona e Laprakes

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej