Ka than' i moçmi: 

 "Unë dua të rroj gjersa ta shoh të bukurë të dashurën Shqipërinë tonë, të lirë e të madhe dhe pastaj me gëzim le të vijë vdekja"

                                                                                        -Jeronim De Rada

Tiranë, konflikt mes të rinjve, plagoset 23 vjeçari

Nga Ejona 0

 

Mëngjesin e sotëm një 23 vjeçar është plagosur me armë zjarri si pasojë e një konflikti me shtetasin Sh.T.

Mësohet se i plagosuri A.B, 23 vjeç është dërguar menjëherë në spital dhe tani ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bedri Karapici” në Tiranë.

Në vendngjarje janë gjetur 3 gëzhoja dhe mjeti tip “Volksëagen” në pronësi të autorit të dyshuar, ndërkohë policia po punon për arrestimin e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej