Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Tiranë, Konflikt brenda familjes tek Unaza e Re

Nga Ejona 0

Një konflikt është regjistruar mbrëmjen e sotme në një familje në zonën e Unazës së Re në kryeqytet.

Burime nga policia raportojnë se ka dyshime për persona të plagosur.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej