Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Tiranë, grabitet me armë një farmaci

Nga Klodiana 0

Një farmaci është grabitur me armë pasditen e sotme në rrugën “Siri Kodra”, në Tiranë.

Bëhet me dije se një person i cili dyshohet të ketë qenë me armë zjarri, ka hyrë në një farmaci dhe ka marrë shumën monetare prej 8.000 Lekësh.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej