Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Tiranë/ Gjendet një person i vrarë me plumb në gojë

Nga Skenderi 0

Një person është gjetur pa jetë pranë repartit të RENEA-s. Viktima mësohet se është 69 vjeçari Gani Çela, i datëlindjes 1947, lindur në Përmet dhe banues në zonën e freskut Tiranë. 69 vjeçari është gjetur me plumb në gojë i vrarë barbarisht.

Pranë trupit të pajatë është gjetur dhe një pistoletë. Paraprakisht dyshohet për vetëvrasje.

Polica ka nisur hetimin për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej