Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Tiranë/ Eksploziv në banesën e një polici në Fushë-Prezë

Nga Rexhina Biba 0

Një sasi e vogël eksplozivi ka shpërthyer orët e para të mëngjesit në banesën e një punonjësi policie në Fushë-Prezë.

Fatmirësisht, nga shpërthimi në katin e dytë të pallatit ku jeton shtetasi me iniciale A.K. ka pasur vetëm dëme materiale.

Policia po punon për identifikimin e autorëve të mundshëm të kësaj vepre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej