Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Tiranë/ Dhunohej nga bashkëshortja, 36 vjeçari merr urdhër mbrojtje

Nga Skenderi 0

policia

Policia e Tiranës ka marë në mbrojtje një 36-vjeçar, pasi dhunohej fizikisht dhe psikologjikisht nga bashkëshortja, në banesën e tyre në rrugën “Gazment Zajmi” në kryeqytet.

Mësohet se 36-vjeçari R.Ocka e ka denoncuar në polici bashkëshorten e tij B.Ocka 32-vjeç, me pretendimin se e dhunonte në mënyrë sistematike.

Policia ka lëshuar një urdhër mbrojtjeje për 36-vjeçarin, ndërsa i ka kaluar materialet Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>