Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Tiranë/ Dhunohej nga bashkëshortja, 36 vjeçari merr urdhër mbrojtje

Nga Skenderi 0

Policia e Tiranës ka marë në mbrojtje një 36-vjeçar, pasi dhunohej fizikisht dhe psikologjikisht nga bashkëshortja, në banesën e tyre në rrugën “Gazment Zajmi” në kryeqytet.

Mësohet se 36-vjeçari R.Ocka e ka denoncuar në polici bashkëshorten e tij B.Ocka 32-vjeç, me pretendimin se e dhunonte në mënyrë sistematike.

Policia ka lëshuar një urdhër mbrojtjeje për 36-vjeçarin, ndërsa i ka kaluar materialet Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej